PRACUJEMY Z PASJĄ

Budowanie ścieżek rozwoju jest jednym z kluczowych elementów zarządzania zasobami ludzkimi w naszej kancelarii i decyduje o jej przyszłości. Aby odnosić sukcesy rynkowe, trzeba zapewnić pracownikom możliwość rozwoju i samorealizacji. Tylko w ten sposób kancelaria może w pełni wykorzystać potencjał swoich pracowników. W kancelarii JD&P zbudowaliśmy system awansu zawodowego, który dotyczy prawników, doradców podatkowych, a także młodszych prawników oraz pracowników administracyjnych. Wierzymy, że budowanie pozycji rynkowej kancelarii jest związane z coraz bardziej specjalistyczną wiedzą pracowników, ale też z ich coraz większym zaangażowaniem.

ZBIGNIEW JARA

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY, RADCA PRAWNY, RECHTSANWALT

W kancelarii funkcjonuje transparentny system awansów oparty na jasnych kryteriach i ocenach prawników. Partnerzy przywiązują wagę do wspierania młodszych pracowników w ich rozwoju, wskazania ich mocnych stron, naturalnych zdolności, a także obszarów wymagających udoskonalenia. Jesteśmy świadomi tego, że inwestując swój czas i środki w rozwój naszych pracowników budujemy wartość i stabilność firmy.

PROF. DR HAB. PRZEMYSŁAW DRAPAŁA

PARTNER, WSPÓLNIK, RADCA PRAWNY

OFERTA DLA PRAWNIKÓW

Osobom współpracującym z nami oferujemy pracę przy ciekawych projektach prawnych i biznesowych, realizowanych na rzecz naszych polskich i zagranicznych klientów. Współpracujemy z wybitnymi radcami prawnymi, adwokatami i doradcami podatkowymi, których – poza doświadczeniem i wiedzą merytoryczną – wyróżnia chęć i umiejętność pracy w zespole.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, którego celem jest sprostanie wysokim wymaganiom międzynarodowych klientów oraz jesteś zainteresowany zdobyciem ciekawego doświadczenia zawodowego, praca w naszej kancelarii będzie dla Ciebie interesującą opcją.


Zapraszamy na płatne praktyki studenckie w kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS w Warszawie.

Aktualnie poszukujemy studentów prawa z I-V roku do wszystkich działów w naszej kancelarii – procesowego, transakcyjnego / M&A, podatkowego oraz zamówień publicznych. Mile widziani studenci, którzy mają już doświadczenie z pracy w innej kancelarii oraz płynnie posługują się językiem angielskim/niemieckim.

Zaledwie w ciągu ostatnich 4 lat, kancelaria zatrudniła na stanowisko prawnika aż 11 osób, które w trakcie studiowania odbywały u nas praktyki.

Dołącz do nas! Na CV czekamy do 21 marca 2019 r.

Harmonogram rekrutacji poniżej.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

email: rekrutacja@jara-law.pl

temat: wiosna2019

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).