KONKURS DLA APLIKANTÓW

„Spory budowlane w orzecznictwie SN”

Sprawdź swoją wiedzę i buduj karierę!

Drodzy Aplikanci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który organizuje kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS.

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z doradztwem prawnym na rzecz podmiotów z szeroko rozumianej branży infrastrukturalnej, weź udział w konkursie!

Udział w konkursie jest możliwy tylko po uprzedniej, mailowej rejestracji na adres: daniela.otto@jara-law.pl – należy przesłać swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz rok, rodzaj (adwokacka/radcowska) i miejsce odbywanej aplikacji.

Uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie glosy do jednego z trzech wyroków SN wraz ze wskazaniem istotnych konsekwencji/kwestii wynikających z wybranego orzeczenia dla branży budowlanej.

Trzy wybrane sygnatury kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS opublikuje 5 marca 2019 r. na stronie http://jara-law.pl/konkurs/

Wybierz jedną z nich i prześlij swoją glosę na adres daniela.otto@jara-law.pl do 2 kwietnia 2019 r. (do końca dnia).

Finał odbędzie się 24 kwietnia br. (środa) w siedzibie Organizatora w Warszawie. Finaliści ustnie zaprezentują swoje stanowisko zawarte w glosie przed specjalnie powołaną w tym celu Komisją, której przewodniczyć będzie Prof. Przemysław Drapała. Informację o zwycięzcy, jak również o pozostałych finalistach, Organizator chciałby przekazać firmom członkowskim Partnerów konkursu PZPB (Polski Związek Pracodawców Budownictwa), OIGD (Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa) oraz IGTL (Izba Gospodarcza Transportu Lądowego).

Uczestnictwo w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie cennych nagród, ale także możliwość dotarcia do potencjalnych pracodawców.

Szczegóły konkursu w Regulaminie